B.O.W Taşınabilir Ince Mini Numarası Ped, 22 tuşları Kablosuz USB Çok Fonksiyonlu Sayısal Tuş Takımı Klavye için Dizüstü masaüstü bilgisayar Dizüstü

₺113.80B.O.W Sayısal Tuş Takımı şarj edilebilir tarafından sağlanan mikro usb kablosu ve 3 için kullanabilirsiniz ay ile bir tek şarj. vücut ile kombine yüksek sınıf ABS malzeme ile Metal arka, maxium verir gelişmiş hissediyorum. Tak-ve-OYUN cihazı: gerekli hiçbir sürücüleri; USB bağlantı noktası gerekli. Tam boyutlu tuşları geliştirmek hız ve doğruluk tarafından daha kolay bulmak ve basın numaraları vardır görünümlü için. Sayısal tuş takımı NumLock destekler, Tab, Silmek vb. kısayol tuşu Ile hangi doğrudan bilgisayar hesap açabilirsiniz SESSIZ YUMUŞAK DOKUNMATIK: Entegre ergonomik tilt eklendi sağlar konfor zorlanma azaltmak yardımcı olur, büyük olanlar çalışma üzerinde elektronik tablolar, muhasebe dosyaları veya finansal uygulamalar. UYUMLULUK: PC ve masaüstü bilgisayarlar ile Çalışır var Windows, iOS işletim sistemleri.

Etiketler: Ucuz B.O.W Taşınabilir Ince Mini Numarası Ped, 22 tuşları Kablosuz USB Çok Fonksiyonlu Sayısal Tuş Takımı Klavye için Dizüstü masaüstü bilgisayar Dizüstü, Yüksek Kalite B.O.W Taşınabilir Ince Mini Numarası Ped, 22 tuşları Kablosuz USB Çok Fonksiyonlu Sayısal Tuş Takımı Klavye için Dizüstü masaüstü bilgisayar Dizüstü, Çin Klavyeler Tedarikçiler.


( 1 Derecelendirme )

Adet