Özellikle büyük Büyük Boyutu fare Klavye pedi Düz Genişletilmiş Suya dayanıklı kaymaz Gaming mousepad Masa Mat DIY desen

₺44.58of47
özellikleri: özelliği uzun uzunluk, fare için değil sadece, ama aynı zamanda sizin için klavye. güçlü arasındaki statik emme masa ve fare mat, istikrarlı ve kaymaz. doğal kauçuktan yapılmış ve pürüzsüz kumaş, yumuşak ve rahat. yüksek kaliteli malzeme, yıkanabilir ve solmaya asla. suya dayanıklı etkisi, yanlışlıkla su dökülme hakkında hiçbir endişe. fare her türlü için uygundur, garanti pürüzsüz ve kolay hareket ve yüksek hassasiyetli.
paket listesi:
1 * Mouse pad
( diğer boyutları özelleştirmek için destek, fare mat desen, lütfen bize ulaşın, gerekiyorsa. ) not: sonucunda genişleme ve daralma kauçuk malzeme için, kalınlığı 0.15mm arasındaki sapma normaldir, uzunluğu ve genişliği için, 1-2 cm (0.4-0.8 ") farklılıklar normaldir, teşekkürler.

Etiketler: Ucuz Özellikle büyük Büyük Boyutu fare Klavye pedi Düz Genişletilmiş Suya dayanıklı kaymaz Gaming mousepad Masa Mat DIY desen, Yüksek Kalite Özellikle büyük Büyük Boyutu fare Klavye pedi Düz Genişletilmiş Suya dayanıklı kaymaz Gaming mousepad Masa Mat DIY desen, Çin Fare Altlığı Tedarikçiler.


( 4 Derecelendirme )

Adet