220 ML Ultrasonik Hava Nemlendirici Ev Araba USB için LED Yaratıcı Küçük Püskürtücü Sisleme sis Makinesi ile LED Gece Lambası

₺31.63


Malzeme: ABS + PP Kapasite: 220 ML Boyutu: 80*80*139mm Güç: 1.5-2 W Gerilim: DC5V Sprey süresi: 4 saat düzenli aralıklarla Işık zaman: 1 saat zaman Dahil paketi: 1 * nemlendirici 1 * USB şarj kablosu 1 * kullanım kılavuzu Özellikleri: Nemlendirici ve nemlendirici, cilt sulu yapmak. PTC bile ısıtma yapar hydrone ince. Mükemmel yüz buharda cihazı ev kullanımı için. Nazik ve uyarımsız, sağlık aileniz için. Güzel görünüm, hafif. LED yaratıcı tasarım. Çok sessiz, sizin için bir sessiz sessiz ve rahat bir ortam creat olabilir. Açıklamaları: Bir düğme operasyonu, kullanımı kolay. Cilt yumuşak ve nemli yapmak gibi bebek cilt. Şarj edilebilir tarafından USB kablosu, kolay ve rahat.

Etiketler: Ucuz 220 ML Ultrasonik Hava Nemlendirici Ev Araba USB için LED Yaratıcı Küçük Püskürtücü Sisleme sis Makinesi ile LED Gece Lambası, Yüksek Kalite 220 ML Ultrasonik Hava Nemlendirici Ev Araba USB için LED Yaratıcı Küçük Püskürtücü Sisleme sis Makinesi ile LED Gece Lambası, Çin Tütsü & Tütsü Brülörler Tedarikçiler.


( 1 Derecelendirme )

Adet