Laptop çantası 12 13.3 14 15 15.6 inç Su Geçirmez Bilgisayar Çanta Omuz askılı çanta Kadın Erkek Dizüstü macbook çantası

₺104.51



Özellikleri:
[ SU DAYANıKLı ve SHOCKFROOF MALZEME ]
Su itici dış malzeme tam çizilmelere karşı cihazınızı korur, yanlışlıkla su dökülmeleri veya ani yağmur etkili. Ultra-yumuşak kabarık polar astar yanlışlıkla şoklara ve darbelere emer, darbelere zarar azaltır
[ PRIM E-ZIPPER ]
Tüm şehir Serisi E-Fermuarlar pürüzsüz glide sağlamak için 2000 kez üzerinde tamamen test edilir ve bir hızlı sağlamak erişmek veya güvenli laptop ve aksesuarları. Ince ve dayanıklı metal pulls son yapılır.
[ ORGANIZASYON ve DEPOLAMA ]
Birden cepler ek sağlamak için depolama cep telefonu, veri ve şarj kabloları, fare, kalem, şarj cihazı, güç bankası, hafıza kartları, harici sabit disk, ve diğer küçük aksesuarlar.

Etiketler: Ucuz Laptop çantası 12 13.3 14 15 15.6 inç Su Geçirmez Bilgisayar Çanta Omuz askılı çanta Kadın Erkek Dizüstü macbook çantası, Yüksek Kalite Laptop çantası 12 13.3 14 15 15.6 inç Su Geçirmez Bilgisayar Çanta Omuz askılı çanta Kadın Erkek Dizüstü macbook çantası, Çin Laptop Çanta & Kılıflar Tedarikçiler.


( 5 Derecelendirme )

Adet