1 Pcs led dijital Alarm Saat FM Radyo Yüksek Sesle çalar saat Parlaklık Dimmer Çift Alarm 2 ile Ağır Eshab için USB Şarj Portu

₺123.90【 Çift alarmlı saat 】: çift alarmlı saat Ile,, çalar saat zil sesi ile iki farklı uyandırma zaman ayarlayabilirsiniz veya Radyo. Erteleme fonksiyonu göze size ekstra 10 dakika uyku. Destek 3 * AAA pil (dahil değildir) için kılıf içinde zaman elektrik kesintisi bellek sağlar. zaman ekran açılabilir gelen askeri (24 H) ve metrik (12 H).
【 Çift USB şarj PORT】: radyo çalar saat çift USB şarj vardır portları aynı anda iki elektronik cihazlar şarj edebilirsiniz. USB 1 çıkış 1.1A arayüzü için şarj telefonları ve USB 2 çıkış 2.1A arayüzü şarj için iPad/iPod/ tablet.

Etiketler: Ucuz 1 Pcs led dijital Alarm Saat FM Radyo Yüksek Sesle çalar saat Parlaklık Dimmer Çift Alarm 2 ile Ağır Eshab için USB Şarj Portu, Yüksek Kalite 1 Pcs led dijital Alarm Saat FM Radyo Yüksek Sesle çalar saat Parlaklık Dimmer Çift Alarm 2 ile Ağır Eshab için USB Şarj Portu, Çin Alarm Saatleri Tedarikçiler.


( 4 Derecelendirme )

Adet