Delay-1 yapmak Etkileri Pedal Tam Kitleri Ile 1590B Alüminyum Muhafaza Ücretsiz Kargo

₺127.29


Kendi yapmak GECIKME etkisi Pedalı Çok Kolay (1590B Ile)
açıklama:
1. The GECIKME PCB 1590B muhafaza içinde mükemmel uyacak şekilde tasarlanmıştır.
2. Our klon of PBC üzerinde talimat olduğunu. bu montajı çok kolay. Her parçası bir maç vardır sayı, sadece almak gerekir kendi koltuk göre numarası
3. Bu GECIKME kiti Içerir :( 1) Hazır Lehim PCB (2) oluşturmak için gerekli Tüm bileşenleri bu GECIKME kitleri.
4. Bu 1590B kutusu önceden delinmiş değildir. sen ne gibi matkap ve özel hale pedalı. Size ayrıca seçebilirsiniz bizim önceden delinmiş kutusu, kutu oldu manuel parlatma, yüzeyde ve sevdiğiniz resim çizebilirsiniz. özellikleri: ünlü dayalı bir analog sondaj Gecikme inşa PT2399 gecikme yankı çip. Gecikme olabilir kolay modifiye sonsuz için PCB üzerinde bir direnç değiştirerek yanı sıra tekrarlar. bu Tam Kiti 2 IC dahil oluyor vardır, the PT2399 ve the TL072 opamp. dahil kolay için potansiyometre teknede ters montaj PCB, lehim gerekmez böylece PCB 3pdt için teller. 3 Potansiyometre ayarlamak VOL , GECIKME ve TEKRARLAYıN . orada bir 3pdt stomp anahtarı ve bir PCB için gerçek bypass kablolama dahil. ana PCB Tam Kiti içerir, the 3pdt kablolama PCB, tüm gerekli parçaları ve bir 1590B muhafaza . tel ve lehim dahil değildir. PCB BOARD çift taraflı olduğunu, through-temas ve kolay montaj için serigraf baskı var. basılı talimatları ve malzeme listesi dahildir. PCB Kiti çalışma doğrulanmış ve olduğunu. pedal Gerçek Bypass olduğunu. 1590B muhafaza sığar.

Etiketler: Ucuz Delay 1 yapmak Etkileri Pedal Tam Kitleri Ile 1590B Alüminyum Muhafaza Ücretsiz Kargo, Yüksek Kalite Delay-1 yapmak Etkileri Pedal Tam Kitleri Ile 1590B Alüminyum Muhafaza Ücretsiz Kargo, Çin Gitar Parça ve Aksesuarı Tedarikçiler.


( 0 Derecelendirme )

Adet